top of page

''הכתר על ראש הבריאים,
אין רואים אותו אלא החול
ים''

פתגם עתיק

כולנו, החולים במחלות אוטואימוניות שונות ו/או במחלת הסרטן, חווים קשיים במהלך הטיפולים השונים. אנחנו מזמינים אותך למפגש של כשעתיים בו ניבחן את הדרכים השונות העוזרות לנו להתגבר על תסמינים של תופעות לוואי בפרט ולשיפור איכות חיינו בכלל.

פרויקט התכנית לטיפולים משולבים בין הרפואה הקונבנציונאלית, האלטרנטיבית והאימונית,

יוצא לדרך,

מקימי ומובילי התכנית:

ברוך קרפיק, E.M.C –

מנכ"ל ''מקום לידידות'', מומחה ומאמן לתהליכי תודעה ואושר  

ברוך קרפיק.jpg

ד"ר נאידה אלכסנדר-

דוקטור למדעי הרפואה, ובעלת חברה בינלאומית למחקרים קליניים, מרצה ומנטורית לרפואה מודעת.

ד”ר נאידה אלכסנדר, חוקרת גוף ונפש האדם עם 25 שנות נסיון במחקר רפואי. במשך כעשרים שנה ליוותה חברות תרופות וביוטק בארץ ובעולם, בפרוייקטים מורכבים של פיתוח תרופות וטיפולים חדשניים.

שנים רבות של לימוד ועבודת מחקר רחבה בתחומי המדע והרוח הובילו אותה אל הרפואה המודעת האינטגרטיבית, שמלמדת את החוקים האוניברסליים של ריפוי עמוק ואמיתי.

המחקר שלה בתחום הרפואה המודעת מוקדש להבנת התופעה של נס רפואי ובניית מסלול ייחודי לכל אחד ואחת, לנס רפואי הפרטי שלו/ה.

נאידה תמונה.webp

ד"ר יוסף דיין -

ד"ר יוסף דיין,  מומחה ברפואה פנימית, בוגר בהצטיינות לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב, בוגר השתלמויות רפואיות במרכזים רפואיים ידועי שם בגרמניה ובאוסטריה ובוגר לימודי הומיאופתיה בבית הספר המלכותי היוקרתי באנגליה ובאוניברסיטת בר-אילן.

ד"ר דיין הינו חלוץ המרפאות המשולבות בארץ ומשלב רפואה קונבנציונאלית ורפואה משלמ מזה כ 40 שנים. בשנת 1991 היה בין מייסדי המרכז הרפואי "שיר"ם" (שירותי רפואה משלימה) בבית החולים "אסף הרופא. מרכז "שיר"ם" היה הראשון שהוקם במסגרת בית חולים אוניברסיטאי בישראל, שהציע טיפולים ברפואה משלימה בשילוב עם טיפולים קונבנציונליים וזכה להצלחה רבה.

תמונה דיין.jpg

ד"ר דיין וד"ר נאידה אלכסנדר הצטרפו כשותפים למיזם "מקום לידידות" ממקום של שליחות רבה ואהבת האדם ואנו מודים להם על כך מקרב לב. המתאמנים שלנו יוכלו להנות מהרצאות מרתקות ומעשירות ידע בהשתתפותם, סדנאות מעצימות ובטחון רב בקשר עם מובילי הפרויקט.

לחץ נפשי ידוע בהשפעתו השלילית על בריאות הגוף ויכול בין היתר להביא להתפרצות של מחלות אוטואימוניות בכלל ואף למחלת הסרטן. על פי מחקרים רבים תהליכים פיזיולוגיים ופתולוגיים הקשורים לסטרס, מובילים להחמרת מחלות אלו לאחר פריצתן.
מכיוון שהלחץ הנפשי הוכח כגורם עיקרי ומחמיר מצבים בריאותיים באשר הם, אנשים הסובלים ממחלות אלו חייבים לשמור על אורח חיים רגוע ולהימנע ככל האפשר ממצבי לחץ, אשר עלולים להחמיר מצבם הבריאותי.

paper-heart-put-couple-s-hands-marble-table.jpg

החזון שלנו:

לעזור לך לחיות בתודעת אושר, גם כשקשה. לבוא ממקום של שליחות ואהבה ולהביא לריפוי על ידי העלאת ערך ומודעות. לשפר את איכות חייהם של כמה שיותר אנשים ממקום של אהבה ונתינה, ללוות אותך בדרך להחלמה מלאה במקצועיות רבה, להביא את החדשנות והידע המצטבר הרב הקיים בנושאים אלו לידי ביטוי ולהפוך אותו לנגיש לציבור רחב ככל האפשר.

הקידמה ברפואה והטיפולים במחלות אוטואימוניות ובמחלת הסרטן מביאים כיום לאחוזי החלמה גבוהים מאד. אך האמת היא ש... כמו בשאר תחומי החיים,
רוב העבודה נעשית על ידך. אנחנו פה ללמד אותך את הדרך ולתמוך בך לאורכה,
בך ובסובבים אותך.

לאור הצלחת סדנת הזום בנושאי כלים להתמודדות ולהחלמה

מסרטן וממחלות אוטואימוניות, אנו פותחים מועד נוסף.

מצורפת חוברת המפרטת את הקשיים המלווים את כולנו בזמנים אלו ופתרונם, לקבלת החוברת – מלאו את הפרטים שלכם בטופס 

עיצוב עמוד נחיתה | סטודיו מאיה דניאל 054-7840117

3.png
bottom of page